Завжди з турботою. Завжди поряд.
ua ru

Виготовлення та підбір індивідуальних ортопедичних устілок

Виготовлення та підбір ортопедичних устілок у Броварах
Завжди з турботою. Завжди поряд
Підбір ортопедичних устілок

Ортопедичні устілки в Броварах

Крок на зустріч здоров'ю

Ми щодня робимо кілька тисяч кроків. Протягом життя - це сотні мільйонів ударів стопи, опор на ноги і на весь скелет. За десятиріччя, без належного техобслуговування, таке не під силу ні одній машині! Тому правильне навантаження на ноги дуже важливе: це запорука безболісної роботи кінцівок і хребта на довгі роки.

Одним з геніальних винаходів людства, що допомагає правильно розподілити навантаження на весь скелет - є ортопедичні устілки. Хтось вважає, що вони необхідні тільки дітям. Однак, правильне положення стоп, нижніх кінцівок повинно бути забезпечено в будь-якому віці.

Часто ортопеди спостерігають деформацію стоп у пацієнтів, яки перейшли в доросле життя з дитинства, - просто в дитячому віці нею не займалися, не коригували або недостатньо компенсували. У дорослому віці така деформація створює згубний ефект для всього опорно-рухового апарату. Часто плоскостопість у дорослих призводить до тяжких ортопедичним наслідків: захворювань суглобів (деформуючий артроз), захворювань зв'язкового апарату, м'язів і хребта. У таких випадках індивідуальні ортопедичні устілки необхідні в будь-якому віці.

Якщо при неправильному положенні стоп, своєчасно застосувати ортопедичні устілки, то ситуацію можна повністю виправити. Кращий варіант, коли устілки будуть виготовлені індивідуально, за параметрами стопи, з урахуванням її деформації, положення верхніх суглобів, особливостей опорно-рухового апарату.

У ряді випадків виправлення або корекція плоскостопості сприяють правильному формуванню не тільки нижніх кінцівок, а й хребта, тазу. Якщо своєчасно застосувати такий простий, але геніальний ортопедичний метод, як використання устілок, то в майбутньому запобігають багатьом захворюванням опорно-рухового апарату.

Адже саме від хребта і тазу, залежить стан внутрішніх органів - шлунка, серця, нирок, сечового міхура, печінки і ін. Це говорить про те, що відновлюючи нормальне функціонування стоп, також поліпшується робота внутрішніх органів. Як свідчать користувачі устілок, проходять шум у вухах, часті головні болі, зменшується варикозне розширення вен, проходять інші неприємні симптоми і захворювання. Регулярне носіння устілок здатне кардинально змінити стан організму в кращу сторону і забезпечити щоденний комфорт ногам.

Як боротися з плоскостопістю?

Нормальна людська стопа не повинна бути плоскою. Зазвичай вона має три зводи, щоб навантаження, яке діє при ходьбі на хребетний стовп і опорні суглоби (кульшові та колінні) було мінімальним. Навантаження на організм людини, що страждає від плоскостопості, можна порівняти з навантаженням, яку відчуває автомобіль з непрацюючими амортизаторами.

Суглоби не справляються з такими труднощами, і через деякий час людина починає відчувати біль в колінах і спині. Лікарі пов'язують з плоскостопістю такі захворювання, як сколіоз і остеохондроз, радикуліт і грижі.

Плоскостопість досить рідко буває вродженою, зазвичай вона виникає протягом перших років життя через недостатність сполучної тканини. Цього можна уникнути, якщо випускати дитину походити босоніж по траві, землі, піску (таким чином стимулюється розвиток м'язів і зв'язок стопи) і купувати їй тільки якісне взуття. Якщо ж дитина ходить тільки по рівному твердому підлозі, носить взуття з товстою, погано гнеться підошвою, то м'язи слабшають, викликаючи деформацію стопи. Як результат - близько 65% школярів страждають від плоскостопості різного ступеня важкості.

Дорослі також можуть входити до групи ризику. Перш за все, це відноситься до вагітних жінок, любителів вузького взуття та високих підборів, а також до тих, хто страждає від зайвої ваги або за службовим обов'язком більшу частину дня проводить, стоячи на ногах: продавцям, стилістам, охоронцям, хірургам. А для деяких спортсменів плоскостопість - це щось на зразок професійної хвороби.

Уникнути болісних відчуттів в суглобах і спині, а також численних ускладнень плоскостопості, таких, як деформація пальців, хвороба Дойчленда, п'яткова шпора, артроз, сесамоідіт і т.д., допоможуть індивідуальні ортопедичні устілки і супінатори, які забезпечать належну підтримку склепіння стопи і її задньої частини.

Устілка, гнучка та пружна, пружинить при русі, залучаючи всі зв'язки і м'язи в процес ходьби, тим самим нормалізуючи кровообіг, попереджаючи набряки і виключаючи атрофію м'язів стопи. Навіть найкращі ортопедичні устілки не зможуть вилікувати давню плоскостопість у дорослих, проте допоможуть зменшити навантаження на суглоби і хребет, зменшуючи біль в колінах і спині.

Виготовлення та підбір індивідуальних ортопедичних устілок в медичному центрі Здорова Родина +

Виготовлення та підбір ортопедичних устілок

 
 

Для взуття на підборах і на плоскому ходу процес виготовлення устілок абсолютно однаковий, проте для взуття з високим каблуком використовується спеціальна колодка висотою три, сім або дев'ять сантиметрів. Під час виготовлення ортопедичних устілок пацієнт повинен сидіти, розташувавши гомілку перпендикулярно поверхні підлоги.

Лікар розігріває спеціальним феном напівфабрикат устілки, що підходить за розміром, і притягує його гумовою стрічкою до склепіння стопи. Після завершення процесу формування пацієнт отримує устілку, точно відповідну саме йому.

Поспішайте отримати саме свою устілку!

Запис на прийом до фахівця по телефону
067-325-33-85; 067-308-67-49.