Завжди з турботою. Завжди поряд.
ua ru

Аналіз крові на онкомаркери. Онкологічна панель

Онкологічна панель у медичному центрі Здорова Родина+ у Броварах

Чи перевіряєтесь ви на рак? Дуже важливо робити це щороку, адже онкологічні захворювання є лідерами серед патологій, що забирають мільйони життів. 

Аналіз крові на онкомаркери

Організм людини піддається біохімічним процесам. Якщо певні органи дають збій, розвивається рак або інша патологія. При цьому продукуються специфічні речовини у надмірній кількості. Вони активно потрапляють в кров, і їх можна відстежити за допомогою аналізу. Такі речовини називаються онкомаркери. 

Їх особливість полягає в тому, що вони з'являються в крові уже на ранніх стадіях раку, коли він ще не дав про себе знати. Тому можна виявити хворобу заздалегідь, щоб вчасно пролікувати.

Саме тому, коли підозрюють рак, призначають аналіз на онкомаркери, тобто здають онкологічну панель.

Діагностика

В нашому медичному центрі чоловіки та жінки різного віку можуть пройти тест на найпоширеніші види раку. Для цього потрібно здати аналіз крові.

Онкологічне захворювання

Онкомаркер

Опис

Рак яєчників

Індекс ROMA (СА-125, НЕ 4);

Онкомаркер яєчників СА-125;

Ранній онкомаркер яєчників НЕ4

НЕ4 – людський білок 4, який продукується епітелієм яєчників. У надмірній кількості виявляють в крові при онкологічних захворюваннях.

СА-125 – білок, що присутній на поверхні пухлини яєчників.

Індекс ROMA включє оцінку обох онкомаркерів і дає більш ефективний результат під час діагностики раку

Рак молочної залози

Онкомаркер СА-15-3

СА-15-3 – глікопротеїн, який продукують клітини молочної залози. Якщо у жінки є пухлина грудей, то речовина виділяється у надмірній кількості

Рак передміхурової залози

Простато-специфічний антиген вільний та загальний

Це особливий глікопротеїн, що утворюється в клітинах епітелію передміхурової залози. Його виявляють у великій кількості в крові, якщо у чоловіка є запалення, інфекція або ж рак

 

Підготовка до аналізу

Нагадуємо, що кров потрібно здавати натщесерце, краще в ранковий час.

Результат аналізу не є остаточним діагнозом. Обов'язково зверніться до лікаря для подальшого обстеження. Оцінити ваші аналізи може гінеколог, проктолог, уролог, мамолог. 

Визначення гостроти зору
90.00 грн.
Назоцитограмма
170.00 грн.