Завжди з турботою. Завжди поряд.
ua ru

Діагностика причин надмірної ваги

Діагностика причин надмірної ваги в медичному центрі Здорова Родина+ в Броварах

Зайва вага – вічна проблема. Часто її причиною є порушення метаболізму. І навіть якщо ви нормально харчуєтесь, займаєтесь спортом, позбутися таких кілограмів дуже важко. Треба боротися із коренем проблеми, тому перший крок – діагностика причин надмірної ваги.

Діагностика надмірної ваги - що це таке?

У медичному центрі Здорова Родина+ є програма досліджень на основі яких можна виявити причину зайвої ваги. Аналіз включає кілька показників венозної крові, які показують роботу щитоподібної, підшлункової залози, печінки. 

Збої роботи в цих органах дуже  часто призводять до накопичення зайвих кілограмів. 

Кому потрібна діагностика

Скористайтеся діагностичною програмою, якщо:

  • Ви маєте зайві кілограми і плануєте позбутися їх;
  • Ви дотримуєтесь дієти та фізичних навантажень, але кілограми не зникають;
  • Ви почуваєтесь погано на тлі зайвої ваги – запаморочення, тахікардія, закрепи, розлади травлення, біль у животі.

Показники 

Аналіз включає 4 показники.

ТТГ

Гормон гіпофіза, який регулює роботу щитоподібної залози. Остання дуже важлива для здорового метаболізму. Якщо “щитовидка” не працює, не продукує власні гормони, то порушується обмін речовин і додаються сантиметри на талії. Щоб стимулювати залозу до роботи, гіпофіз виробляє багато гормону ТТГ. Тому його високий рівень говорить про ендокринні порушення.

НвА1с

Гліколізований гемоглобін. Це гемоглобін у вашій крові, який зв'язався із глюкозою. Якщо рівень цукру зашкалює, то і  гемоглобіну з глюкозою зв'язується більше. Тобто високий рівень НвА1с говорить про надмірне споживання цукру та можливість розвитку цукрового діабету А це причина номер один для зайвих кілограмів.

С-пептид

Показник роботи підшлункової залози, порушення її функції вказує на можливий розвиток цукрового діабету. У людей із зайвою вагою часто підвищений С-пептид в крові.

Індекс НОМА

Показник для визначення інсулінорезистентності. Це стан, при якому тканини не чутливі до гормону інсуліну, який розщеплює глюкозу. Тому корисний цукор не потрапляє до клітин, і відбувається енергетичний голод. Запускається замкнене коло. Підшлункова залоза продукує іще більше інсуліну, щоб допомогти організму впоратися із глюкозою. На тлі цього розщеплення жирів сповільнюється – всі вони йдуть до живота та талії.

 

Двері лабораторії УкрЛаб відчинені – ми проводимо обстеження із турботою про вас та ваше здоров'я.