Завжди з турботою. Завжди поряд.
ua ru

Ехокардиографія (УЗД серця) дитяче

УЗД серця дітям у Броварах
Завжди з турботою. Завжди поряд
ЕХО (УЗД серця) дитині у Броварах

Дитяча ехокардіографія (УЗД серця) у Броварах

Завітавши до нашого центру, ви можете зробити малюку обстеження серця за допомогою сучасного обладнання. Результат УЗД інтерпретує професійний лікар, тому дослідження є показовим для постановки діагнозу.

Що таке ехокардіографія?

Ехокардіографія або УЗД серця – метод обстеження серця за допомогою ультразвукових хвиль. Проходячи крізь орган, вони відбиваються та передають чітке зображення на монітор. Під час дослідження лікар бачить структуру серця, його розміри, роботу та проблеми, якщо вони є.

Ехокардіографія – цілком безпечний метод, адже ультразвукові хвилі не створюють шкідливого опромінення. Саме тому УЗД дозволено робити малим дітям стільки разів, скільки це необхідно.

Для чого робити ЕХО КГ дитині?

Як правило, ЕХО призначається дитині, якщо у неї є наступні скарги:

  • біль в області серця, який колить, стискає чи ниє;
  • надмірне потовиділення під час фізичної активності;
  • швидка втомлюваність;
  • втрата свідомості;
  • задишка;
  • шум у вухах;
  • поганий набір ваги тощо.

Лікар також може призначити УЗД серця немовляті, якщо дитина в'яла, їй важко їсти, під час плачу синіє носогубний трикутник.

Бажано проводити УЗД серця щороку в рамках планового профілактичного огляду, щоб виявити можливі негаразди на ранніх етапах розвитку.

Проведення процедури

Під час обстеження дитину просять лягти на кушетку та зняти футболку/кофту. Спеціальний датчик ковзає по грудній клітці, а зображення серця передаються на монітор. 

ЕХО проводиться зовсім без болю. Але гель-провідник на датчику може бути холодним та трохи мокрим. Після УЗД він легко витирається серветкою.

Уся процедура займає до 20 хвилин часу і закінчується видачею результату. З висновком лікаря УЗД треба звернутися до кардіолога для подальших рішень.

Підготовка до ЕХО КГ

Особливо готувати дитину до ЕХО не потрібно. Достатньо проговорити із нею, що ви йдете до цікавого наукового кабінету лікаря.

Чекаємо на вас та ваших малят у медичному центрі Здорова Родина+!

Діагностика
УЗД дитини
Ехокардіографія (УЗД серця) дитини
750.00 грн.