Завжди з турботою. Завжди поряд.
ua ru

Кардіо-ревматоїдна панель

Кардіо-ревматоїдна панель в Броварах
Завжди з турботою. Завжди поряд
Здати кардіо-ревматоїдну панель в Броварах

Коли у людини болять суглоби та м'язи, особливо після перенесеної інфекції, лікарі можуть запідозрити ревматизм. Щоб точно встановити захворювання, визначити наскільки воно поширилося організмом, призначають ревмопроби.

Ревмопроби у медичному центрі Здорова Родина+ у Броварах

У нашому медичному центрі ви можете здати ревмопроби в одному пакеті. Аналіз включає 7 показників, і проводиться у власній лабораторії на новітньому обладнанні. 

Після обстеження ви можете отримати консультацію кваліфікованого кардіолога

Що таке кардіо-ревматоїдна панель?

Ревматизм – це запалення сполучної тканини, яке вражає серцево-судинну нервову систему та суглоби. Ревматизм часто виникає на тлі стрептококової інфекції.

Кардіо-ревматоїдна панель – це аналіз крові, який включає декілька показників. Завдяки ним, можна виявити ревматизм, поставити точний діагноз, оцінити стан організму та активність хвороби. 

Показники ревмопроб

До кардіо-ревматоїдної панелі входить 7 важливих показників:

  • С-реактивний білок. Рівень його значно збільшується, якщо у людини є захворювання кістково-м'язової системи.
  • Ревматоїдний фактор. Показник, завдяки якому оцінюють наявність аутоімунних процесів в організмі.
  • Антистрептолізин О. Антитіла до стрептолізину бета-гемолітичного стрептококу групи А. Якщо після ангіни спостерігається їх підвищення, це може свідчити про розвиток ревматичного процесу.
  • Білкові фракції: загальний білок, альбумін, глобуліни, альбумін-глобуліновий коефіцієнт. Визначення білкових компонентів крові та їх співвідношення важливе для виявлення запальних і аутоімунних процесів.

Коли слід здавати?

Ревматизм часто розвивається після перенесеної ангіни. Через 2-3 тижні після захворювання знову починається гарячка та лихоманка. Додається сильний біль у суглобах та м'язах. Страждає серце. Пацієнт може відчувати біль у грудній клітці, важкість під час дихання.

Тому обов'язково зверніться до лікаря, якщо ви відчуваєте подібні симптоми.

Бережіть власне здоров'я – не нехтуйте оглядами лікаря, якщо відчуваєте себе погано!

Біопсія шийки матки щипцями
780.00 грн.
Ліпідограма (холестерин, тригліцериди, холестерин ліпопротеїдів низької щільності, холестерин ліпопротеїдів дуже низької щільності, холестерин ліпопротеїдів високої щільності, коефіцієнт атерогенності)
460.00 грн.