Завжди з турботою. Завжди поряд.
ua ru

Комбінована вакцинація проти дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту та гемофільної інфекції

Вакцинація Пентаксим
Завжди з турботою. Завжди поряд
Комбінована вакцинація проти дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту та гемофільної інфекції

Вакцинація проти дифтеоії, правця, кашлюка, поліомієліту та гемофільної інфекції комбінованою вакциною Пентаксим у медичному центрі Здорова Родина+ у Броварах

Щеплення Пентаксим проводиться у спеціальному кабінеті із дотриманням всіх правил вакцинації. Перед вакцінацією лікар оглядає дитину та визначає чи немає протипоказань для введення препарату. Після процедури лікар дає поради батькам стосовно періоду після вакцинації. Також визначається наступний візит для введення іншої дози Пентаксим.

Щоб записатися на вакцинацію телефонуйте за номерами, вказаними на сайті медичного центру Здорова Родина+.

Ми працюємо та дбаємо про ваше здоров'я!

Комбінована вакцина Пентаксим

Пентаксим – комбінована вакцина, яка дає захист від 5 небезпечних хвороб:

  • Дифтерія;
  • Правець;
  • Кашлюк;
  • Поліомієліт;
  • Гемофільна інфекція.

Пентаксим виробляється Sanofi Pasteur, Франція.

Показання до вакцинації

Препарат Пентаксим показаний дітям у віці від 2 місяців для первинної імунізації від дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту та хіб-інфекції.

Схема вакцинації

Бажано вводити вакцину згідно з національним календарем щеплень України. Тобто у 2,4,6 та 18 місяців.

Якщо дитина з якоїсь причини пропустила щеплення, лікарі у медичному центрі Здорова Родина+ підбирають індивідуальний графік вакцинації. Інтервал між введеннями доз становить 1-2 місяці. 

Протипоказання

Тимчасово не можна проводити щеплення дітям із температурою та лихоманкою. Під час вакцинації малюк повинен почувати себе добре.

Абсолютних протипоказань до щеплення дуже мало, і їх повинен встановити лікар. Зазвичай до них відносяться тяжкі розлади нервової системи, а також важка реакція на попереднє введення вакцини.

Побічні ефекти

Пентаксим може викликати певні ефекти, такі як підвищена температура тіла, сильний плач, набряк у місці введення. Зазвичай, вони минають самостійно за 1-3 дні. Для полегшення стану можна дати дитині жарознижувальний засіб.