Завжди з турботою. Завжди поряд.
ua ru

УЗД кульшових суглобів

УЗД кульшових суглобів у Броварах
Завжди з турботою. Завжди поряд
УЗД кульшових суглобів у Броварах

Кульшовий суглоб - це другий за величиною суглоб у людини, утворюється головкою стегнової кістки і півмісяцевої поверхнею вертлюжної западини тазової кістки. І саме за допомогою УЗД і визначається його розвиток.
За статистикою, основним типом вроджених аномалій кістково-м'язової системи у немовлят стають порушення формування кульшових суглобів, і таке дослідження стає єдиним способом визначити наявність проблеми і приступити до ефективної терапії.


УЗД кульшових суглобів у Броварах

УЗД кульшових суглобів

УЗД кульшових суглобів - обстеження, на якому фахівець може визначити дисплазію, передвивіх або вивих стегна. Ці патології дуже важливо виявити до року, оскільки, якщо цього не зробити на ранніх етапах і не провести адекватного лікування - існує значний ризик інвалідизації. При ранньому діагностуванні патологій кульшових суглобів дітям до року можна уникнути хірургічного втручання в майбутньому.

Показання для УЗД кульшових суглобів

Відразу після народження дитини його оглядає лікар-неонатолог, а потім в 1, 3, 6 та 12 місяців лікар-ортопед. При виникненні
підозри на дисплазію або вивих буде призначено проведення УЗД.

Воно показано дітям, у яких є такі симптоми:

  • різна довжина ніг;
  • асиметричні сідничні складки;
  • стегна відводяться з утрудненням або навпаки - надто різко;
  • наявність клацань в тазостегнових суглобах;
  • гіпертонус або слабкість м'язів нижніх кінцівок.

Також обстеження кульшових суглобів у дітей до року рекомендують пройти недоношеним дітям, при багатоплідній вагітності, а також тим, у кого є спадковий фактор.

Дітям старше 12 місяців показаннями до УЗД є травми, набряки, почервоніння і біль в ногах.

Рекомендуємо якомога швидше звернутися на консультацію до ортопеда медичного центру Здорова Родина + і зробити ультразвукове дослідження.


Як проходить УЗД кульшових суглобів?

Дитині оголюють нижні кінцівки і ділянку стегон, кладуть на кушетку на одну сторону. Потім лікар наносить спеціальний гіпоалергенний гель і датчиком досліджує сухожилля, зв'язки, хрящову і м'язову тканину. Така ж процедура виконується і на іншій стороні.

Проводить УЗД кульшових суглобів лікар, який зможе побачити і проаналізувати відхилення від норм. Ультразвукове діагностування також дає можливість простежити динаміку змін.

Якщо у дитини виявиться дисплазія, то лікування призначається ортопедом. Тазостегнові суглоби у немовлят до 6 місяців піддаються лікуванню за допомогою масажів, м'яких розпірок або носінням в слінгу в М-позиції. Після півроку вже використовуються жорсткі розпірки, які обмежують дитину в рухах. Тому чим раніше ви дізнаєтеся діагноз, тим швидше та м'якше пройде усунення патології.


Що дає УЗД кульшових суглобів

УЗД кульшових суглобів у новонароджених має багато плюсів:

  • нешкідлива процедура;
  • може застосовуватися необхідну кількість разів для контролю лікувальної терапії;
  • немає обмежень в русі;
  • виявляються ті патології, які не видно на рентгені;
  • можливість швидко визначити патологію та почати лікування.

Дисплазія у дітей зустрічається дуже часто, тому не ігноруйте огляди лікаря-ортопеда, а також проходження ультразвукового обстеження. Зробити його можна в медичному центрі Здорова Родина +. Процедура не заподіює ніяких больових відчуттів та вкрай ефективна.

 
 
Діагностика
УЗД дитини
УЗД кульшових суглобів дитини
600.00 грн.
УЗД м яких тканин дитини
500.00 грн.