Завжди з турботою. Завжди поряд.
ua ru

УЗД кивального м’язу (при кривошиї)

УЗД кивального м’язу у медичному центрі Здорова Родина+ у Броварах

Ваш малюк постійно нахиляє голову в один бік, важко повертає її, плаче? Це може свідчити при кривошию. Щоб не хвилюватися, перевірте свої підозри і зробіть дитині УЗД кивального м'яза.

Кривошия – чи варто хвилюватися?

Кривошия – досить розповсюджена патологія, яка трапляється у дітей від народження. Вона зумовлена рядом факторів, але якщо її вчасно помітити, то можна виправити та забути про діагноз назавжди.

Кривошия – це синдром при якому шия дитини викривлена, тримається у фіксованому неправильному нахилі. Кривошия часто є наслідком травми під час пологів, або ж дитина набуває її в процесі розвитку.

Під час кривошиї деформується  грудино-ключично-соскоподібний або ж кивальний м'яз. Тобто м'яз, який відповідає за рухи та обератнння шиї.

Показання для УЗД кивального м'яза

УЗД кивального м'яза бажано робити всім новонародженим малюкам у віці 1-3  місяці. Такий профілактичний огляд не стане зайвим. Адже вчасно помічена кривошия піддається виправленню без операції.

Зверінться до лікаря та зробіть УЗД кивального м'яза терміново, якщо ви помітили у дитини такі симптоми:

  • голова малюка постійно нахилена в один бік, притиснута до плеча;
  • одне вухо ніби стирчить в бік;
  • волосся на потилиці викачане з одного боку;
  • оберти голови обмежені.

Як проводиться УЗД кивального м'яза 

УЗД кивального м'яза у медичному центрі Здорова Родина+ проводять на сучасному професійному обладнанні. Підготовки УЗД не потребує, але потрубуйтесь, щоб малюк був нагодований та не хотів спати. Це полегшить проведення процедури.

Під час УЗД дитина лягає на канапку і лікар обстежує кивальний м'яз за допомогою УЗ-датчика. На моніторі з'являється зображення кивального м'яза, і можна відслідкувати патологію.

УЗД кивального м'яза займає до 20 хвилин часу, і результат з описом видається на руки.

Після УЗД потрібна консультація педіатра та можливо ортопеда.

Дбайте про своїх малюків у будь-якому віці у будь-який час.

Діагностика
УЗД дитини
УЗД кивального мязу ( при кривошїї)
350.00 грн.