Завжди з турботою. Завжди поряд.
ua ru

Комплексна комп’ютерна діагностика зору

Завжди з турботою. Завжди поряд
Комплексна комп’ютерна діагностика зору у Броварах

Перевірка зору у медичному центрі Здорова Родина+ у Броварах

Як давно ви перевіряли зір? Скористайтесь нагодою – пройдіть комплексну  комп'ютерну діагностику зору на сучасному обладнанні у медичному центрі Здорова Родина+.

У нашому центрі ми проводимо Комплексну комп’ютерну діагностику зору. Це набір обстежень, які дозволяють перевірити стан очного дна, стан основних структур ока та гостроту зору.

Навіщо перевіряти зір 

Перевірка  очей та зору необхідна 1-2 рази на рік із профілактичною метою. Іноді зміни в зоровій системі помітні не одразу. А деякі симптоми здаються незначними, і пацієнт не звертає на них уваги. При цьому зір стрімко падає, відбуваються патологічні процеси у структурах ока – сітківці, рогівці.

Тому офтальмологи радять перевіряти зір комплексно, щоб вчасно помітити зміни та розпочати лікування або корекцію.

Існують прямі показання для перевірки зору.

Зверніться до лікаря, якщо ви помічаєте наступні симптоми:

  • сльозотеча та сухість очей;
  • біль та різі в оці;
  • відчуття погіршення зору;
  • втома очей протягом дня;
  • поява чорних плям та «мушок» перед очима;
  • затуманеність зору тощо.

Діагностика 

До комплексу входять:

  1. Рефрактометрія. Під час перевірки ви сідаєте навпроти спеціального приладу. Він  генерує інфрачервоні промені, що падають на очне яблуко. Точний комп’ютер зчитує параметри, і встановлює чи є в оці аномалії рефракції та патологічні процеси. Таким чином можна діагностувати міопію, далекозорість, пресбіопію, катаракту.
  2. Кератометрія. Обстеження стану рогівки ока. Рогівка – це своєрідна лінза, яка має опуклість. За допомогою кератометрії вимірюють кривизну кожного її меридіану. Це потрібно для визначення радіусу кривизни під час підбору контактних лінз. Також цей метод допомагає діагностувати такі відхилення, як кератоконус (викривлення рогівки) та кератоглобус (випуклість рогівки), які значно погіршують зір.
  3. Периферійна кератометрія – це перевірка рогівки для периферійного зору. Обладнання вимірює кривизну рогівки у додаткових точках на периферії.

Записуйтесь на прийом та перевіряйте зір усією родиною!

Мікроскопія урогенітального мазку (ч)
170.00 грн.
Обробка крайньої плоті маззю
55.00 грн.
Інстіляції уретри
120.00 грн.