Завжди з турботою. Завжди поряд.
ua ru

ПАП тест

ПАП-тест у медичному центрі Здорова Родина+ у Броварах

Дівчата, як давно ви відвідували гінеколога? Пам'ятаємо, що ПАП-тест – обов'язковий аналіз, який слід здавати 1-2 рази на рік. Медичний центр Здорова Родина+ пропонує цілих 2 види цього дослідження. Не зволікайте!

Ми пропонуємо здати ПАП-тест двома різними методами:

  1. Традиційним методом (цитологія, онкоцитологія). Після відбору зразка клітини наносять на спеціальне стерильне скло, висушують та передають на дослідження в лабораторію.
  2. ПАП-тест методом рідинної цитології (технологія Sure Path BD) Відібраний матеріал поміщають у спеціальну консервувальну рідину, що дозволяє зберігати клітини у їх природному стані. Завдяки цьому їх можна точніше дослідити в лабораторії і отримати точніші результати.

Рідинна цитологія – сучасний та інформативний метод, але і коштує він дорожче. Попри це, традиційний цитологічний ПАП-тест також залишається актуальним.

Обирайте ваш ПАП-тест і приходьте до гінекологів медичного центру Здорова Родина+. Чекаємо на вас!

Що таке ПАП-тест та навіщо його здавати?

ПАП-тест або тест Папаніколау – це дослідження клітин шийки матки, яке показує ознаки раку вже на ранніх стадіях. 

Таким чином, саме ПАП-тест є золотим стандартом для діагностики онкології шийки матки. Із появою цього чудового методу кількість смертей від “жіночого” раку знизилась в десятки разів!

ПАП-тест входить до обов'язкового щорічного огляду гінеколога, і здається незалежно від того, чи турбують вас неприємні симптоми. Адже на ранніх стадіях рак може ще не давати про себе знати.

Підготовка до процедури

До ПАП-тесту слід готувався заздалегідь:

  1. Оберіть правильний день – не раніше 5-го дня менструального циклу та не пізніше, ніж за 5 днів до початку менструації;
  2. Утримайтесь від статевих контактів, спринцювання, свічок та змазок за 2 дні до обстеження;
  3. Душ прийміть вранці, зробивши гігієнічні процедури, а до лікаря краще прийдіть вдень.

Як відбирають ПАП-тест 

Аналіз відбирають в процесі огляду на гінекологічному кріслі. Лікар робить зішкріб із шийки матки та цервікального каналу за допомогою спеціальної щіточки. Процедура не болюча і не викликає значного дискомфорту.

Після вібору зразки клітин передають до лабораторії. Результат пацієнтка зазвичай отримує вже наступного дня.